Volejbal ASPV Bh na lyžích

Oddíly:

Akce:

Sponzoři:

Uzenáství U Bín


Obec Ruda nad Moravou

Obec Ruda nad MoravouOlomoucký kraj

finančně přispívá na činnost dětí a mládeže TJ Sokol Hrabenov


HOLBA
Sportuj s námi - česká Unie Sportu

Statistika:

14. 7. 2007: Velká prázdninová SHOW

Velká prázdninová SHOW se uskuteční na hřišti v Hrabenově. \r\n

\r\nBohaté občerstvení zajišťuje Uzenářství U Bínů:\r\n\r\n\r\nNa hojnou účast se těší pořadatelé: SDH Hrabenov, TJ Sokol a Uzenářství U Bínů.\r\n\r\n

Napsali o nás:

\r\n

Velká prázdninová show

\r\n

HRABENOV, RUDA NAD MORAVOU – Dobrovolníci z řad místních hasičů a členů TJ Sokol v úzké spolupráci s Uzenářstvím U Bínů a dalšími sponzory uspořádali v sobotu 14. července velkolepou zábavnou akci určenou pro široký okruh hostů.

\r\n

Již v odpoledních hodinách si přišli na své milovníci dechovky, jichž se i navzdory horkému odpolednímu slunci sešlo nad očekávání. O odpolední dobrou náladu se postarala Horalka Jakubovice, která dostala na parket také nejmladší návštěvníky.

\r\n

Zlatým hřebem dne byl Železný Zekon a moderátor a imitátor Petr Martinák. Do děje bylo do značné míry zapojeno i publikum, děti a ženy posloužily Zekonovi jako závaží, hledala se také místní pěvecká hvězda. V podání Petra Martináka navštívili akci mj. Václav Klaus diskutující s Milošem Zemanem, přítulná zvířátka se nabízela hlasem Zdeňka Srstky.

\r\n

Více chutná než přítulná byla sousta z grilu a udírny, zvláště rychle zmizelo dokřupava opečené jehněčí. Sele nebo speciality z udírny také nebyly ponechány bez zájmu. O pitný režim se bez delšího čekání postaraly mimo jiné čtyři výčepní stánky.

\r\n

Okolo jedenácté hodiny večer pak místo ozářil ohňostroj, který byl pozorovatelný i z některých okolních vesnic. To už dějiště akce uváděla do varu hudební skupina Cristal, která hrála až do ranních hodin.

\r\n

Akce se zúčastnilo dokonce více lidí, než v Hrabenově trvale žije, odhady se pohybují okolo sedmi set hostů. Celá velká podívaná by se neobešla bez laskavého přispění sponzorů, jimiž jmenovitě jsou: pila Hostice, kovovýroba Beran, IZOSTAV Neumann, obec Ruda nad Moravou, pivovar HOLBA Hanušovice, OLPA – závod Aloisov, Jaroslav Mangl z Hrabenova, Jaroslav Kotraš ze Lhoty Štědrákovy a firma KAST s r. o. Praha. Všem sponzorům a spolupracovníkům velmi děkujeme.

\r\n

Antonín Klein, Šumperský a jesenický deník
Článek byl otištěn v redakcí upravené podobě.

\r\n

V Hrabenově proběhne velká show

\r\n

HRABENOV, RUDA NAD MORAVOU – Velká podívaná čeká na obyvatele Hrabenova a všech lidí, kteří do obce v sobotu 14. července dorazí. Místní nadšenci se tam totiž chystají uspořádat „Velkou prázdninovou show.“ Akce podobného rozsahu dosud v obci ještě neproběhla.\r\nHrabenov, který je součástí Rudy nad Moravou, uspořádá prázdninovou veselici vůbec poprvé. Jejím smyslem je oživení kulturního života v obci v době prázdnin, a nabídka pobavení pro děti i dospělé. Klidné vody vesnického života chtějí pořadatelé akce rozvířit především prvotřídní soupiskou hostů, kteří v průběhu show vystoupí. „Se svým vystoupením se předvede například Železný Zekon, o hudbu se budou starat skupiny Horalka Jakubovice a kapela Pepy Roháčka,“ připomíná místostarosta Rudy nad Moravou Edmund Wittmann. Salvy smíchu má zase podle plánů organizátorů vyvolat představení imitátora Petra Martiňáka. \r\nVyvrcholením celého programu pak bude velký ohňostroj, jehož spuštění chystají pořadatelé na noční hodiny. Vstupné na akci bude padesát korun, pro děti tento poplatek odpadá. Program začíná na hrabenovském hřišti ve tři hodiny odpoledne. (jak)

\r\n

Zdroj: Týden na severu

\r\n
Fotografie z akce

Dnes je 23. 1. 2018

Fotogalerie:

Náhodná fotka:

Zdravotní sestra
Masopust

Poslední zápasy:

29. 9. 2017 16:30 Volejbal - Muži TJ Sokol Hrabenov: TJ Šumperk B - odloženo

22. 9. 2017 17:00 Volejbal - Muži TJ Jiskra Rapotín : TJ Sokol Hrabenov - odloženo

Nejbližší zápasy

11. 5. 2018 17:00 Volejbal - Muži TJ Sokol Hrabenov : VSK Zábřeh

18. 5. 2018 17:00 Volejbal - Muži TJ Šumperk B : TJ Sokol Hrabenov